KURUMSAL

SAKARYA HURDACI
0
TON GERİ DÖNÜŞÜME KAZANDIRDIK
0
M2 SAKARYA HURDA STOK ALANI
18
YILLIK TECRÜBEYLE HURDA ALIMI MERKEZİ
0
100% MUTLU MÜŞTERİ GARANTİSİ

SAKARYA HURDA DÖNÜŞÜM HAKKINDA


Sakarya en iyi hurda şirketlerinden biri olan Sakarya Hurda Dönüşüm, hurdacılık işini büyük bir özen ve hassasiyetle sürdürmektedir.
Sakarya'nın her iki yakasında da hizmet veren firmamız, tüm ilçe ve semtlerden hurda alımı yapmaktadır.

Bina yıkım işlerinden sonra biriken hurdalarınızı Sakarya Hurda Dönüşüm firmasına kolaylıkla satabilirsiniz.
Aynı zamanda hurdalarınızı satmadan daha önce firmamızı arayarak, hurdaların tahmini ağırlığına göre fiyat bilgisi de alabilirsiniz.


VİZYONUMUZ

Sakarya Hurda Dönüşüm olarak en büyük vizyonumuz, hurdacılık sektöründe en yüksek kalitede ve hızlı şekilde hizmet vermektir.
Bizleri hurdacı telefonundan arayarak, sanayi türü hurda alımı yapıyormuyuz öğrenebilirsiniz.

Hurdacı firmalar arasında en çok tercih edilen firma olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Sakarya Hurda Dönüşüm her daim size en yakın hurdacı konumundadır.
Nakit ödeme ile hurda alımı yaparak Sakarya metal hurdacılık tüm ilçelerinde faaliyet gösteren firmamız, her zaman en kaliteli hurdacılık hizmetini vermeyi amaçlamaktadır.
Satmayı planladığınız her türlü demir hurdası için firmamızdan anında hurda fiyat listesi alabilmeniz adına teknik destek hizmetimizi sürekli geliştirmeye gayret ediyoruz.


FİRMA TARİHÇESİ

Sakarya Hurda Dönüşüm olarak 18 yıldır Sakarya’in bir çok semtinde geri dönüşüm faaliyetleri göstermekte olup bu kadim şehrin her yerinden hurda alımı yapmaktayız.

Demir hurdası, alüminyum hurdası, kablo hurdası, bakır hurdası, elektronik eşya hurdaları, plastik hurda çeşitleri, her nevi kağıt türleri çelik konstrüksiyon yapıların yıkım, kırım ve hafriyat işleri ile ilgi profesyonel çözüm odaklı çalışmaları lisanslı entegre geri dönüşüm tesisinde faaliyet göstermektedir.
HURDACI ARA
WHATSAPP